Artykuł Dodaj artykuł

Asseco BS sprzedało 210 tys. licencji oprogramowania dla MSP

210 tys. sprzedanych licencji oprogramowania marki Asseco WAPRO przeznaczonego dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw – takim wynikiem może pochwalić się Asseco Business Solutions.

Asseco Business Solutions logo

210 tys. sprzedanych licencji oprogramowania marki Asseco WAPRO przeznaczonego dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw – takim wynikiem może pochwalić się Asseco Business Solutions.

Programy marki Asseco WAPRO oferowane przez Asseco BS to jeden z najpopularniejszych na rynku zestaw aplikacji dla małych i średnich firm, wspomagający zarządzanie takimi obszarami jak sprzedaż i magazyn, finanse i księgowość, kadry i płace, a także sprzedaż mobilna i relacje z klientami.

Oprogramowanie Asseco Business Solutions dla sektora MSP oferowane pod marką Asseco WAPRO to kompleksowe rozwiązania informatyczne, które mogą być wykorzystywane przez przedsiębiorstwa z każdej branży. Systemy cechuje prostota instalacji, łatwość konfiguracji i intuicyjna obsługa.

Nasza marka jest na rynku od 15 lat i fakt, że udało nam się osiągnąć taki wynik jest dla nas dowodem na to, że Klienci bardzo dobrze ocenili jakość oferowanych przez nas rozwiązań. Bardzo uważnie obserwujemy zarówno zmiany zachodzące w sferze technologii, ale też badamy oczekiwania Klientów po to, by oferować jak najlepsze produkty. Wiemy, że wraz z rozwojem rynku rosną oczekiwania Użytkowników, dlatego nasza oferta jest cały czas wzbogacana i rozwijana.

Od maja w sprzedaży pojawi się nowy produkt - system mobilny WF-Mag Mobile 2 dedykowany dla małych i średnich firm działających w oparciu o przedstawicieli handlowych – mówi  Wojciech Frysztak, Wiceprezes Asseco Business Solutions.

Systemy marki Asseco WAPRO dostępne są w liniach produktowych przeznaczonych dla różnej wielkości przedsiębiorstw. Różnią się one między sobą liczbą modułów i zakresem funkcji. Najbardziej podstawowa linia to Asseco WAPRO START - zestaw prostych aplikacji dla małej firmy rozpoczynającej działalność. Razem z rozwojem przedsiębiorstwa i wzrostem potrzeb w sferze oprogramowania do zarządzania, firmy mogą migrować do bogatszej funkcjonalnie linii BIZNES czy najbardziej rozbudowanej linii PRESTIŻ o zaawansowanych możliwościach. Podział na linie produktowe ułatwia Klientom wybór najodpowiedniejszego pakietu do zarządzania zgodnego z ich potrzebami.

Oprogramowanie marki Asseco WAPRO posiada wsparcie w postaci serwisu, szkoleń oraz wdrożeń. Systemy i usługi dostępne są na terenie całego kraju poprzez sieć 500 Partnerów Handlowych.

Artykuł został dodany przez firmę

Asseco Business Solutions S.A.

Asseco Business Solutions SA jest jednym z czołowych producentów oprogramowania dla przedsiębiorstw na rynku polskim. Firma oferuje systemy ERP dla wszystkich segmentów rynku (małych, średnich, dużych).

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.