Artykuł Dodaj artykuł

Nowe wersje systemów do zarządzania od LeftHand

LeftHand Sp. z o.o. udostępniła najnowsze systemy wspomagające i poprawiające zarządzanie podmiotami z sektora MSP oraz NGO. Oprogramowanie LeftHand dedykowane jest dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz organizacji pozarządowych. Pozwala na zarządzanie  kluczowymi procesami występującymi w każdej firmie.

 

lefthand.logo.150.250210.webp

LeftHand Sp. z o.o. udostępniła najnowsze systemy wspomagające i poprawiające zarządzanie podmiotami z sektora MSP oraz NGO.

Oprogramowanie LeftHand dedykowane jest dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz organizacji pozarządowych. Pozwala na zarządzanie  kluczowymi procesami występującymi w każdej firmie.

Najnowsze wersje systemów LeftHand: Pełna Księgowość, Mała Firma, Sprzedaż i Magazyn oraz Fundacja i Stowarzyszenie zostały rozbudowane o szereg  przydatnych funkcji i udogodnień poprawiających i podnoszących możliwości efektywnego wykorzystania aplikacji do wsparcia codziennych procesów takich jak: finanse, sprzedaż, marketing, środki trwałe, analizy i raporty. Teraz dzięki nowym funkcjom: słownik tłumaczeń wydruków na j. angielski, seryjne noty odsetkowe, elastyczna maska obrotów i sald, raport cennik towarów magazynowych, zestaw raportów analitycznych w modułach paragonów i faktur oraz wiele innych, sprawia, że oprogramowanie staje się bardo elastyczne i łatwe w dostosowaniu do indywidualnych potrzeb.

Aplikacje LeftHand to zintegrowane systemy o budowie modułowej z możliwością przyznawania użytkownikom indywidualnych ról i uprawnień. Jako jedne z nielicznych działają sprawnie zarówno na systemach Linux i Windows. Dzięki możliwości  pracy w sieci Lan jak i Internet doskonale nadają się do pracy w środowiskach rozproszonych.

„Przez ostatnie lata obserwujemy coraz większe zainteresowanie aplikacjami działającymi pod systemami operacyjnymi Linux. Jest to związane z dużą oszczędnością kosztów, z coraz większą popularyzacją systemów Open Source oraz z bardzo szybkim rozwojem aplikacji, które nie ustępują już ani funkcjonalnością ani intuicyjnością produktom z serii Windows” Powiedział Piotr Luszka, kierownik działu Marketingu LeftHand Sp. z o.o.

Oprogramowanie oparte zostało na serwerze baz danych Firebird pozwalające na bezpieczny rozwój systemu wraz z rosnącymi potrzebami firm. Co więcej zastosowanie baz Firebird pozwala na łatwość integracji systemu z innymi aplikacjami oraz znacząco redukuje koszty utrzymania serwerów co jest niezwykle ważne w dzisiejszym modelu prowadzenia przedsiębiorstw.

Dodatkowo Firma LeftHand oferuje bardzo bogatą ilość dodatkowych usług m.in.:

• rozpoznanie i analizę potrzeb Klienta
• instalację oprogramowania
• szkolenia prowadzone w siedzibie firmy lub na życzenie u Klienta
• konsultacje
• abonament na aktualizację
• abonament na pomoc techniczną

Firma LeftHand na łamach swojego serwisu http://www.lefthand.com.pl/ udostępnia 60-dniowe wersje testowe wszystkich aplikacji.

Podobne artykuły