Artykuł Dodaj artykuł

Sprzedaż materiałów budowlanych z Comarch OPT!MA

Po wielu latach użytkowania kilku niezintegrowanych systemów, Jazbud Sp. z o.o. – jedna z największych hurtowni materiałów budowlanych na Pomorzu – zdecydował się na wdrożenie systemu Comarch OPT!MA.

Po wielu latach użytkowania kilku niezintegrowanych systemów, Jazbud Sp. z o.o. – jedna z największych hurtowni materiałów budowlanych na Pomorzu – zdecydował się na wdrożenie systemu Comarch OPT!MA. Projekt prowadzi Platynowy Partner Comarch – firma Insoft Consulting Sp. z o.o. z Gdyni.

Różne systemy do obsługi sprzedaży i księgowości, brak integracji oraz małe możliwości dalszego rozwoju oprogramowania, wpłynęły na decyzję o zmianie dotychczas użytkowanych programów na system Comarch OPT!MA.

Jazbud wybrał moduły: Kasa/Bank, Handel, Płace i Kadry, Księga Handlowa oraz Środki Trwałe. Program Comarch OPT!MA już wkrótce zostanie uruchomiony w centrali oraz czterech oddziałach przedsiębiorstwa. Kluczowym celem wdrożenia jest zapewnienie możliwości pracy centrali i oddziałów na wspólnej bazie, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii.

Wśród oczekiwanych procesów, jakie będą wspierane przez Comarch OPT!MA, znalazły się m.in. tworzenie wielu cenników oraz obsługa procesów kadrowo-płacowych. Ponadto nowy system zapewni firmie dostęp do szerokiej gamy analiz sprzedaży i zakupów, w podziale na wyszczególnione przez Jazbud kryteria.

Celem wdrożenia Comarch OPT!MA jest zoptymalizowanie obiegu dokumentów, efektywności ich przetwarzania oraz unowocześnienie i ujednolicenie systemów informatycznych przedsiębiorstwa. Oprogramowanie ma przede wszystkim usprawnić pracę Jazbud w zakresie współpracy oddziałów i centrali oraz integracji obszarów handlowego i księgowego – mówi Artur Kurkowski, koordynator Zespołu Comarch OPT!MA w Insoft Consulting Sp. z o.o.

Hurtownia materiałów budowlanych Jazbud Sp. z o.o. oferuje wszelkie materiały budowlane i instalacyjne, niezbędne do budowy, remontu czy wykańczania wnętrz. Przedsiębiorstwo świadczy również usługi transportowe w zakresie sprzedawanych materiałów.

Insoft Consulting Sp. z o.o. od wielu lat prowadzi nawet najbardziej skomplikowane projekty wdrożeniowe. Specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych dla firm z sektora MSP.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.