Artykuł Dodaj artykuł

Nowe wersje programów księgowych od LeftHand

Firma LeftHand poinformowała o wydaniu nowych systemów do prowadzenia księgowości i zarządzania finansami firmy: LeftHand Pełna Księgowość, LeftHand Mała Firma, LeftHand Mała Księgowość oraz LeftHand Sprzedaż i Magazyn

Firma LeftHand poinformowała o wydaniu nowych systemów  do prowadzenia  księgowości i zarządzania finansami firmy: LeftHand Pełna Księgowość, LeftHand Mała Firma,  LeftHand Mała Księgowość oraz LeftHand Sprzedaż i Magazyn

Oprogramowanie LeftHand stworzone zostało z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach oraz organizacjach pozarządowych. Pozwala na zarządzanie kluczowymi procesami występującymi w każdej firmie.

Najnowsze wersje systemów LeftHand powstały w oparciu o opinie i sugestie Klientów oraz Ekspertów LeftHand. Dzięki temu  wzbogacono je  o wiele przydatnych funkcji i udogodnień poprawiających oraz podnoszących możliwości efektywnego wykorzystania aplikacji do wsparcia codziennych procesów takich jak: finanse, sprzedaż , marketing, środki trwałe, analizy i raporty.

Teraz dzięki nowym funkcjom: automatyczne generowanie deklaracji podatkowej PIT-4R, ewidencja wspólników, automatyczny import wiązania i księgowania wyciągów bankowych w formatach CSV i MT940 z wybranej listy banków, generowanie poleceń przelewów dla wybranej listy banków, grupowe dodawanie cenników podczas definiowania pozycji w kartotece oraz wiele innych, sprawia, że oprogramowanie LeftHand staje się bardzo przydatnym i łatwym w dostosowaniu do indywidualnych potrzeb narzędziem.

Aplikacje LeftHand to zintegrowane systemy o budowie modułowej z możliwością przyznawania użytkownikom indywidualnych ról i uprawnień. Jako jedne z nielicznych działają sprawnie zarówno na systemach Linux jak i Windows. Dzięki możliwości pracy w sieci Lan oraz Internet doskonale nadają się do pracy w środowiskach rozproszonych.

Oprogramowanie oparte zostało na serwerze baz danych Firebird pozwalające na bezpieczny rozwój systemu wraz z rosnącymi potrzebami firm. Zastosowanie baz Firebird pozwala na łatwość integracji systemu z innymi aplikacjami oraz znacząco redukuje koszty utrzymania serwerów co jest niezwykle ważne w dzisiejszym modelu prowadzenia przedsiębiorstw.

Firma LeftHand na łamach swojego serwisu http://www.lefthand.com.pl/ udostępnia 60-dniowe wersje testowe wszystkich aplikacji.

Podobne artykuły