Artykuł Dodaj artykuł

Comarch OPT!MA 2010 – nowa odsłona

Comarch udostępnił swoim partnerom i klientom nową wersję Comarch OPT!MA 2010. W wersji 2010 najważniejszą zmianą jest całkowicie nowy, intuicyjny, elastyczny interfejs systemu, który powstał na bazie wieloletniego doświadczenia we współpracy z ponad 35 t

Logo Comarch

Comarch udostępnił swoim partnerom i klientom nową wersję Comarch OPT!MA 2010.

W wersji 2010 najważniejszą zmianą jest całkowicie nowy, intuicyjny, elastyczny interfejs systemu, który powstał na bazie wieloletniego doświadczenia we współpracy z ponad 35 tys. klientów.

Wszystkim użytkownikom nowego programu producent gwarantuje także zgodność systemu z nowymi przepisami dotyczącymi podatku VAT, które mają wejść w życie z dniem pierwszego stycznia 2011 roku. Już dziś system oferuje kilka funkcjonalność, uwzględniających i ułatwiających wprowadzanie zmiany VAT jak np. seryjna zmiana stawki VAT na artykułach.

- Najnowsza wersja Comarch OPT!MA jest zwieńczeniem naszej wieloletniej obecności na rynku mikro, małych i średnich firm. Zebraliśmy ogromną wiedzę jak użytkownicy naszych rozwiązań poruszają się po systemie, a także jak chcą z niego korzystać. Wiedzę tą poszerzyliśmy o obecnie panujące trendy w projektowaniu interfejsów, udostępniając naprawdę wyjątkowe i intuicyjne narzędzie do fakturowania, prowadzenia gospodarki magazynowej czy też księgowania - mówi Kamil Góral, dyrektor Centrum Rozwoju Biznesu Comarch ERP.

- Comarch OPT!MA przechodzi swoją największą w historii przemianę, zyskuje nowy ergonomiczny interfejs przez to staje się w jeszcze większym stopniu  funkcjonalna i użyteczna - dodaje Tomasz Homel, dyrektor Subsektora Comarch MSP.

Poza zmianami w interfejsie Comarch OPT!MA oferuje wiele ciekawych, unikalnych rozwiązań takich jak sprzedaż w kanale internetowym z wykorzystaniem zintegrowanej aplikacji Comarch iSklep24, czy też promocja oferty poprzez pierwszą w Polsce wirtualną galerię handlową iGaleria24. Ponadto system został wyposażony w narzędzie służące do bezpiecznego archiwizowania dokumentów i tworzenia kopii bezpieczeństwa - iBard24.

- Według przeprowadzonych przez nas badań dotyczących potrzeb firm w segmencie MSP, najistotniejsze w pracy z oprogramowaniem wspierającym zarządzanie są intuicyjność  oraz zgodność z przepisami. Od wielu lat wychodzimy naprzeciw tym potrzebom i dzięki temu, aż 96% użytkowników Comarch OPT!MA jest zadowolonych i poleca rozwiązanie innym firmom. Te dane pochodzą z przeprowadzonego w 2010 roku badania satysfakcji użytkowników Comarch OPT!MA. Jestem przekonany, że nowa odsłona produktu umocni naszą pozycję rynkową jako lidera oprogramowania dla małych i średnich firm. Świadczą o tym już tegoroczne wyniki. Sprzedaż Comarch OPT!MA w 2010 roku w tradycyjnym modelu zwiększyła się o 10%, a w modelu usługowym aż o 40% względem roku ubiegłego – komentuje Łukasz Kozłowski, dyrektor Centrum Sprzedaży Sektora Comarch MSP.

W związku z premierą rynkową Comarch OPT!MA 2010 dział marketingu Comarch MSP przygotował dostępny pod adresem: www.optima.comarch.pl stronę produktowy, prezentujący produkt w nowej odsłonie.

Warto dodać, że rozwiązanie oferowane jest  poprzez najliczniejszą sieć autoryzowanych Partnerów w Polsce. Klienci mają również możliwość wynajęcia aplikacji przez Internet za miesięczną opłatę abonamentową. Więcej informacji można uzyskać  na stronie: www.icomarch24.pl.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.