Artykuł Dodaj artykuł

Comarch OPT!MA 2010 – nowa odsłona

Comarch udostępnił swoim partnerom i klientom nową wersję Comarch OPT!MA 2010. W wersji 2010 najważniejszą zmianą jest całkowicie nowy, intuicyjny, elastyczny interfejs systemu, który powstał na bazie wieloletniego doświadczenia we współpracy z ponad 35 t

Logo Comarch

Comarch udostępnił swoim partnerom i klientom nową wersję Comarch OPT!MA 2010.

W wersji 2010 najważniejszą zmianą jest całkowicie nowy, intuicyjny, elastyczny interfejs systemu, który powstał na bazie wieloletniego doświadczenia we współpracy z ponad 35 tys. klientów.

Wszystkim użytkownikom nowego programu producent gwarantuje także zgodność systemu z nowymi przepisami dotyczącymi podatku VAT, które mają wejść w życie z dniem pierwszego stycznia 2011 roku. Już dziś system oferuje kilka funkcjonalność, uwzględniających i ułatwiających wprowadzanie zmiany VAT jak np. seryjna zmiana stawki VAT na artykułach.

- Najnowsza wersja Comarch OPT!MA jest zwieńczeniem naszej wieloletniej obecności na rynku mikro, małych i średnich firm. Zebraliśmy ogromną wiedzę jak użytkownicy naszych rozwiązań poruszają się po systemie, a także jak chcą z niego korzystać. Wiedzę tą poszerzyliśmy o obecnie panujące trendy w projektowaniu interfejsów, udostępniając naprawdę wyjątkowe i intuicyjne narzędzie do fakturowania, prowadzenia gospodarki magazynowej czy też księgowania - mówi Kamil Góral, dyrektor Centrum Rozwoju Biznesu Comarch ERP.

- Comarch OPT!MA przechodzi swoją największą w historii przemianę, zyskuje nowy ergonomiczny interfejs przez to staje się w jeszcze większym stopniu  funkcjonalna i użyteczna - dodaje Tomasz Homel, dyrektor Subsektora Comarch MSP.

Poza zmianami w interfejsie Comarch OPT!MA oferuje wiele ciekawych, unikalnych rozwiązań takich jak sprzedaż w kanale internetowym z wykorzystaniem zintegrowanej aplikacji Comarch iSklep24, czy też promocja oferty poprzez pierwszą w Polsce wirtualną galerię handlową iGaleria24. Ponadto system został wyposażony w narzędzie służące do bezpiecznego archiwizowania dokumentów i tworzenia kopii bezpieczeństwa - iBard24.

- Według przeprowadzonych przez nas badań dotyczących potrzeb firm w segmencie MSP, najistotniejsze w pracy z oprogramowaniem wspierającym zarządzanie są intuicyjność  oraz zgodność z przepisami. Od wielu lat wychodzimy naprzeciw tym potrzebom i dzięki temu, aż 96% użytkowników Comarch OPT!MA jest zadowolonych i poleca rozwiązanie innym firmom. Te dane pochodzą z przeprowadzonego w 2010 roku badania satysfakcji użytkowników Comarch OPT!MA. Jestem przekonany, że nowa odsłona produktu umocni naszą pozycję rynkową jako lidera oprogramowania dla małych i średnich firm. Świadczą o tym już tegoroczne wyniki. Sprzedaż Comarch OPT!MA w 2010 roku w tradycyjnym modelu zwiększyła się o 10%, a w modelu usługowym aż o 40% względem roku ubiegłego – komentuje Łukasz Kozłowski, dyrektor Centrum Sprzedaży Sektora Comarch MSP.

W związku z premierą rynkową Comarch OPT!MA 2010 dział marketingu Comarch MSP przygotował dostępny pod adresem: www.optima.comarch.pl stronę produktowy, prezentujący produkt w nowej odsłonie.

Warto dodać, że rozwiązanie oferowane jest  poprzez najliczniejszą sieć autoryzowanych Partnerów w Polsce. Klienci mają również możliwość wynajęcia aplikacji przez Internet za miesięczną opłatę abonamentową. Więcej informacji można uzyskać  na stronie: www.icomarch24.pl.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły