Artykuł Dodaj artykuł

24 lata w biznesie możesz na nas liczyć

Poznańska firma Varico postanowiła wyjść naprzeciw i wesprzeć młodych przedsiębiorców oferując atrakcyjne warunki zakupu pakietu oprogramowania do prowadzenia własnej firmy.

Logo VaricoOkrągły Stół

6 lutego 1989 roku w Pałacu Namiestnikowskim (obecnie jest to Pałac Prezydencki) w Warszawie rozpoczęły się obrady Okrągłego Stołu. Było to jedno z najważniejszych wydarzeń, które zapoczątkowały zmiany ustrojowe i przemiany polityczne nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Poznańska firma Varico jest równolatkiem wydarzeń zapoczątkowanych w 1989 roku. Została założona dokładnie tego właśnie dnia. Jest to swego rodzaju signum temporis łączący starą epokę z nową.

Postęp technologiczny

Zmiany w nowej, wolnej już Polsce przyczyniły się do wzmożonego postępu technologicznego. Sprzęt komputerowy na początku stacjonarny, a dzisiaj już mobilny, a także laptopy, tablety, smartfony, z sukcesem wprowadziły rewolucję w naszym życiu. W dobie wzmożonego postępu technologicznego trudno sobie wyobrazić pracę bez tych narzędzi. Szczególnie, gdy prowadzi się swój biznes. Smartfony służą już nie tylko do grania czy odczytywania poczty. Obecnie mają coraz większe zastosowanie. Jesteśmy może właśnie dlatego jednym z najszybciej rozwijających się rynków w dziedzinie mobilności i informatyki w Europie.

Młodzi Przedsiębiorcy

Początki prowadzenia działalności zazwyczaj są trudne. Urzędy, ZUS, banki, rozliczenia, kontrole często dają poczucie bezsilności i zakłopotania. Wydatki i koszty na początku działalności często ograniczają możliwości rozwinięcia własnej firmy. Wszystko to dla młodego przedsiębiorcy jest nie lada wyzwaniem. Z pomocą przychodzą dostępne w ogromnym wyborze przenośne komputery. Jednak wybór do nich dobrego oprogramowania już nie jest tak oczywisty. Duża dostępność programów darmowych jak i spora liczba rodzimych dostawców wcale nie ułatwia wyboru.

Na pewno nie warto wyłącznie opierać się na narzędziach ogólnych typu arkusz kalkulacyjny. Programy dedykowane lepiej i szybciej zaspokoją potrzeby przedsiębiorcy w zakresie fakturowania czy księgowości. Z całą pewnością dobry program powinien być zgodny z przepisami prawa, intuicyjny i prosty w obsłudze oraz zapewnić, że w przypadku jakichkolwiek pytań czy kłopotów można na dostawcę liczyć. Właśnie te dodatkowe usługi wsparcia często decydują o przydatności danego rozwiązania.

Dwudziestoczterolatkowie mogą wreszcie na kogoś liczyć

Poznańska firma Varico postanowiła wyjść naprzeciw i wesprzeć młodych przedsiębiorców oferując atrakcyjne warunki zakupu pakietu oprogramowania do prowadzenia własnej firmy. Właśnie z okazji 24 rocznicy powstania firmy równolatkowie znanego producenta oprogramowania mogą wyposażyć swoje firmy w pełny pakiet oprogramowania za symboliczną złotówkę.

Oferta obejmuje pełen zakres programów do prowadzenia własnej firmy począwszy od fakturowania, poprzez kilka rodzajów księgowości a na rozliczaniu pracowników kończąc. W końcu w biznesie warto na kogoś liczyć.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły