Artykuł Dodaj artykuł

Comarch na konferencji socialmediaSTANDARD 2013 BIZNES

Eksperci Comarch podzielą się wiedzą z uczestnikami kongresu socialmediaSTANDARD 2013 BIZNES, który odbędzie się 21-22 listopada w Warszawie.

Comarch na konferencji socialmediaSTANDARD 2013 BIZNES

Eksperci Comarch podzielą się wiedzą z uczestnikami kongresu socialmediaSTANDARD 2013 BIZNES, który odbędzie się 21-22 listopada w Warszawie.

W gronie ekspertów i praktyków zostaną omówione współdziałania społeczności w połączeniu z dynamicznym rozwojem dwóch potężnych obszarów biznesu - ecommerce i mobile. Przedstawione zostaną case studies z rynku, ze szczególnym akcentem na rzeczywistą użyteczności przykładów, które pomogą usprawnić realne działania lokalnych firm w Polsce.

Tematyka wystąpień ekspertów Comarch:

JetBlue Airways – social gamification (case study).
Mateusz Popiołek, Dyrektor konsultingu, Sektor Usługi, Comarch
Grywalizacja to nie gry na Facebooku. Grywalizacja to długoterminowa strategia budowania zaangażowania klienta. Zobacz jak to wygląda w praktyce oraz jakie realne korzyści niesie dla biznesu. SoInteractive – twórca najbardziej zaawansowanego silnika grywalizacyjnego w Polsce wspólnie z czołowym dostawcą rozwiązań IT – firmą COMARCH – uruchomili w połowie 2013 roku TrueBlue BADGES – zgrywalizowany program lojalnościowy mocno osadzony w kontekście mediów społecznościowych. Dowiedz się jak usługi lotnicze w Stanach Zjednoczonych i na świecie, zmieniają swoje oblicze korzystając z polskich kompetencji i technologii.

100597 like’ów i co dalej? – jak skutecznie wykorzystać gromadzone dane.
Maria Wróblewska Business Consultant Grupy Kapitałowej Comarch
Użytkownicy like’ują, publikują i tweetują – czas wykorzystać wiedzę z portali społecznościowych do budowy zaangażowania. Nasze rozwiązanie pomaga ją nie tylko zbierać, ale skutecznie jej używać. Wychwyć apostołów Twojej marki, zaangażuj na nowo nieaktywnych i buduj skuteczne promocje.

O konferencji:

Szeroki zakres tematyczny konferencji, zostanie zawężony do spraw najważniejszych i istotnych dla zwiększenia zysków uczestników konferencji. Przedsiębiorca, menedżer, ekspert czy specjalista zarządzający sferą social media otrzyma pełną informację o narzędziach, badaniach, aplikacjach i źródłach wiedzy niezbędnej  do poruszania się w gąszczu branżowych terminów, rozwiązań i możliwych opcji zarówno niszowych jak i masowych platform social media.

Konferencja jest dedykowana:

• dyrektorom zarzadzającym ds. marketingu lub social media,
• menedżerom lub specjalistom ds. PR,
• menedżerom i specjalistom ds. marki, produktu i komunikacji marketingowej,
• specjalistom, menedżerom i praktykom social media,

Interesują Cię zagadnienia związane z serwisami społecznościowymi? Konferencja socialmediaSTANDARD 2013 BIZNES jest właśnie dla Ciebie!

Uczestnicy konferencji poznają treść specjalnego badania dotyczącego branży social media. W wydaniu znajdzie się także wiele treści dotyczących najnowszych trendów dotyczących serwisów społecznościowych.

Konferencje Internet Standard to dwudniowe spotkania, które łączą wymiar merytoryczny (prelekcje najlepszych ekspertów z branży) i networkingowy (możliwość dyskusji i wymiany poglądów z prelegentami i innymi uczestnikami konferencji). W konferencjach uczestniczy od 150 do nawet 400 osób. Zobacz co sądzi o jednej z form zaistnienia na konferencji, Marcin Kowalczyk Special Digital and Publishing Projects Director eKiosk.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.