Artykuł Dodaj artykuł

PODATKI W PIGUŁCE

Szkolenie poprowadzi pani Joanna Patyk - Doradca Podatkowy, Prawnik, Absolwentka i stypendystka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

I Problemy w podatku CIT
II Samochód w firmie po zmianach od 01.04.2014 r.
III Podatek VAT – problemy praktyczne po nowelizacji od 01.01.2014 r.

które odbędzie się w dniach
28 – 30 kwietnia w Centrum Konferencyjno – Szkoleniowym „Orle Gniazdo” w Szczyrku

Logo Eurocon

Szkolenie poprowadzi pani Joanna Patyk - Doradca Podatkowy, Prawnik, Absolwentka i stypendystka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Posiada 12-letnie doświadczenie w zakresie podatków, które zdobyła pracując w kancelarii prawno - podatkowej oraz międzynarodowej firmie konsultingowej. Obecnie właścicielka Kancelarii Podatkowej TAX & BUSINESS. Specjalistka w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych, w tym rozliczeń transakcji pomiędzy podmiotami powiązanymi - Transfer Pricing oraz podatku u źródła, a także podatku od towarów i usług. Współautorka książek: "Dokumentacja VAT", „Komentarz do podatku dochodowego od osób prawnych” - wydanie:2008 i 2010 oraz autorka licznych publikacji prasowych, w tym w Gazecie Prawnej oraz Przeglądzie Podatkowym.

Cykl przeznaczony jest dla:

  • Głównych Księgowych i księgowych;
  • pracowników księgowości stosujących na bieżąco przepisy prawa podatkowego;
  • pracowników Działów Kadr odpowiedzialnych za podatkowe rozliczenia pracowników ;
  • Dyrektorów Finansowych i Ekonomicznych, a także innych osób odpowiedzialnych za prawidłowe stosowanie przepisów podatkowych w podmiocie.

Cena całego szkolenia to 1090 zł + 23% VAT od osoby (w tym: 3 noclegi od 27.04.2014r., śniadania, obiady i kolacje, przerwy kawowe, materiały, certyfikaty, opłata konferencyjna).
Istnieje możliwość przedłużenia pobytu na całą MAJÓWKĘ 2014 dla siebie oraz całej rodziny w bardzo atrakcyjnych cenach.

Szczegółowy program tego wydarzenia oraz wszelkie informacje związane z promocją rodzinną dostępne są na naszej stronie internetowej
http://www.euro-con.pl/konferencje-szkolenia/aktualne-wydarzenia/details/23-podatki-w-pigulce-szkolenie-wyjazdowe?xref=28

Zapraszamy
EUROCON

Artykuł sponsorowany

Podobne artykuły

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.