Artykuł Dodaj artykuł

Przeszkadza Ci chaos w dokumentach? My wprowadzimy porządek

28-03-2014, 00:00

Świat bezlitośnie pędzi do przodu, a to powoduje, że z roku na rok mamy coraz więcej dokumentów - tych niezbędnych, teraźniejszych, ale także tych, które właśnie ulegają przedawnieniu. Problem pojawia się w chwili, gdy kończy się miejsce na przechowywanie i archiwizację wszelkich nośników informacji, lub nie ma możliwości na bezpieczne zniszczenie ich.

Wówczas z pomocą przychodzimy my - Rhenus - Data. Specjalizujemy się w profesjonalnym przechowywaniu, archiwizowaniu, transporcie, utylizacji i uaktualnianiu wszelkiej dokumentacji. Nasza firma od niemal piętnastu lat gwarantuje swoim Klientom najwyższej jakości usługi i bezpieczeństwo. Zaufaniem obdarzyło nas już mnóstwo największych w Polsce firm, brylujących w najważniejszych branżach. W swoje usługi zaopatrujemy między innymi branże farmaceutyczne, inżynierię budowlaną, banki i instytucje finansowe, służbę zdrowia, windykatorów, czy ubezpieczycieli.

Dysponujemy specjalistyczną wiedzą i umiejętnościami do obsługi tak prestiżowej części każdego przedsiębiorstwa jak właśnie dokumentacja. Oczywiste jest, że większość z wymienianych branż generuje potrzebę przechowywania swojej dokumentacji nawet przez kilkadziesiąt lat, a to wiąże się nie tylko ze stale pomniejszającą się powierzchnią przeznaczoną na archiwa, ale także ich przedawnianiu. Papier bowiem ulega zniszczeniu poprzez działanie czasu.

Dlatego na www.rhenus-data.pl nasi Klienci znajdą także ofertę digitalizowania dokumentów, czyli konwertowania ich papierowych form na nośniki elektroniczne. Specjalistyczny sprzęt pozwala nam także na skuteczną utylizację tego typu nośników informacji, zapewniając tym samym najwyższą dyskrecję. Dzięki naszym specjalistom pomagamy Klientom także w trudnych sytuacjach losowych, na skutek których dokumentacja zostaje zniszczona.

Odzyskujemy dane z zalanych dokumentów zapewniając najwyższy poziom usługi. Gwarantujemy odbiór i transport dokumentacji po wcześniejszym załadowaniu zalanej dokumentacji w specjalistyczne pojemniki w miejscu oddziaływania wody. Osuszania dokonujemy w oparciu o najnowsze technologie, dodatkowo dezynfekując je za pomocą promieni gamma. Klient dodatkowo otrzymuje certyfikat badania mikrobiologicznego. Jakość naszych usług jest wyjątkowo profesjonalna i szczególnie nastawiona na niebywała dyskrecję, oraz zachowanie tajemnicy zawodowej. Nasi specjaliści to osoby o wyjątkowo rozbudowanym warsztacie i szerokiej wiedzy. Docieramy do Klientów w każdym zakątku Polski, bo jesteśmy najlepsi.