Artykuł Dodaj artykuł

Unowocześnij biuro i zwiększ kontrolę nad dokumentami dzięki nowemu pakietowi Office

Bezpieczne biuro, przejrzystość, kontrola dokumentów i informacji to kluczowe czynniki sukcesu w biznesie, dzięki którym będziemy zawsze na bieżąco w relacjach z klientem.

 
Logo decyzje-IT.pl
 

Bezpieczne biuro, przejrzystość, kontrola dokumentów i informacji to kluczowe czynniki sukcesu w biznesie, dzięki którym będziemy zawsze na bieżąco w relacjach z klientem.

Dlatego Intersys organizuje bezpłatne webinarium w trakcie których dowiecie się Państwo jak można wykorzystać produkty Microsoft nowego pakietu Office do poprawienia i utrzymania ciągłych relacji z naszymi klientami jak i naszymi współpracownikami.

W trakcie webinarium:

  • Będziecie mogli Państwo pogłębić wiedzę jak efektywnie wykorzystać elementy nowego pakietu Office do wspólnej i ciągłej pracy
  • Dowiedzą się Państwo jak ożywić dokumenty i mieć nad nimi kontrolę z dowolnego miejsca czy urządzenia
  • Dowiedzą się Państwo jak archiwizować i pracować na wspólnym dokumencie
  • Dowiedzą się Państwo jak umiejętnie można wykorzystać Exchange i Outlooka np. do współpracy z Microsoft Dynamics CRM On-Line jak również zaplanować pracę na wspólnym kalendarzu
  • Zdobędziecie wiedzę jak wykorzystać narzędzie Microsoft Lync do video prezentacji nawet ze smartfonu,
  • Zdobędziecie wiedzę jak łatwo i intuicyjnie zaplanować spotkanie czy wideokonferencję z dowolnego miejsca dzięki funkcjonalnym aplikacją nowego pakietu Office

Termin:

10 grudnia 2014 roku, początek o godz. 10.00 – zakończenie o godz. 11:00 (po zakończeniu webinarium, jeszcze przez pół godziny będzie można zadawać pytania prowadzącemu)

Prowadzący:

Piotr Błaszczyński, Sales Manager, ekspert w dziedzinie Microsoft Dynamics. Odpowiada za koordynacje pracy zespołu sprzedażowego.

Uczestnictwo:

Udział jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny.

Organizatorzy:

Microsoft jest międzynarodowym producentem oprogramowania komputerowego, a także dostawcą kompleksowych rozwiązań cloud computing, aplikacji serwerowych i innych technologii informatycznych dla klientów indywidualnych, firm i administracji.

Intersys Sp. z o.o. jest firmą konsultingową specjalizującą się we wdrażaniu systemów wspomagających sprzedaż i zarządzanie przedsiębiorstwem. W naszych wdrożeniach wykorzystujemy produkty Microsoft Dynamics CRM, Microsoft Dynamics NAV, SharePoint oraz inne komponenty platformy Microsoft.
Jako jedyni na polskim rynku posiadamy złote kompetencje w zakresie systemu CRM i srebrne w zakresie ERP. Nasze usługi skierowane są do średnich i dużych firm zainteresowanych poprawą swojej efektywności.

decyzje-IT.pl to specjalistyczny, internetowy serwis branży IT stanowiący centrum wiedzy na temat oprogramowania dla biznesu (m.in. systemów klasy BI i Controlling, BPM, CRM, ERP, Finanse i księgowość, MES, SCM, PLM). Celem serwisu jest kompleksowe wsparcie menedżerów w wyborze integrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Serwis skierowany jest do kadry zarządzającej i specjalistów przedsiębiorstw różnych branż planujących, nadzorujących lub realizujących inwestycje IT.

Kontakt z organizatorem:
Serwis decyzje-it.pl, redakcja@decyzje-it.pl, tel. +48 618653515

Strona webinarium

Podobne artykuły