Artykuł Dodaj artykuł

O jaki controling nam chodzi? Warsztaty i konferencja w Krakowie

Dyskusja praktyków i ekspertów AGH oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, studia przypadków m.in.: Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Balicach czy Kopalni Soli „Wieliczka” będą tematem warsztatów i konferencji „Efektywny controlling w przedsiębiorstwach”.

logo ComarchDyskusja praktyków i ekspertów AGH oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, studia przypadków m.in.: Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Balicach czy Kopalni Soli „Wieliczka” będą tematem warsztatów i konferencji „Efektywny controlling w przedsiębiorstwach”. Odbędzie się ona w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym Comarch w środę 21 października 2015 r.

Konferencja „Efektywny controlling w przedsiębiorstwach” będzie doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy z zakresu budżetowania, systemów raportujących oraz doboru odpowiednich narzędzi i pracowników. Ponadto, uczestnicy konferencji uzyskają praktyczne porady od ekspertów, m.in. pracowników naukowo – dydaktycznych z AGH oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, a także Controlling Managera z Kopalni Soli "Wieliczka", który ma na koncie m.in. budowę zinformatyzowanego działu controllingu w Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Balicach.

W czasie konferencji uczestnicy będą mieli możliwość poznania zasad, na jakich oparte są nowoczesne systemy wspierające zarządzanie. Połączenie świata nauki oraz praktyki przedsiębiorstw wykreują ich klarowny obraz, ukażą sposób, w jaki należy rozwiązywać powszechnie napotykane problemy. Wyjaśnione zostaną przemyślane działania, składające się na rozwój przedsiębiorstwa.

Dopełnieniem szkolenia będą fachowo przeprowadzone warsztaty. W tej części nacisk zostanie położony na pokonywanie barier towarzyszących wdrażaniu narzędzi wspierających controlling.

Wyjątkowość konferencji podkreśla fakt, że organizatorzy stawiają na połącznie wiedzy akademickiej i praktyki biznesowej,  jej tematyka jest unikalna i stanowi jedną z nielicznych okazji do uczestnictwa w tego typu konferencji branżowej.

Udział w konferencji dedykowany jest wszystkim, którzy profesjonalnie zajmują się bezpośrednim wsparciem procesu podejmowania decyzji w przedsiębiorstwach. Prelegenci udowodnią, że rozwój opiera się na przemyślanym działaniu opartym na planowaniu, ocenie zdarzeń i wprowadzeniu usprawnień.

Szczegółowe informacje o agendzie oraz link do rejestracji znajdują się na stronie  www.konferencja.controlling2015.comarch.pl

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły