Artykuł Dodaj artykuł

Asseco WAPRO ERP 2017

Jak co roku oddajemy w Wasze ręce pakiet aktualizacji oprogramowania marki Asseco WAPRO.

Logo Asseco Business Solutions - WAPRO

Jak co roku oddajemy w Wasze ręce pakiet aktualizacji oprogramowania marki Asseco WAPRO.

Rok poprzedni to ponad 2500 zmian i modyfikacji oraz zupełnie nowe moduły: WF-Aukcje, obsługa JPK, Moduł Serwisu, czy znacząca rozbudowa zadań CRM w programie WF-Mag. Następne 12 miesięcy zapowiada się równie interesujaco - kolejne firmy zostaną objęte obowiązkowym raportowaniem w standardzie JPK, kończymy przygotowywanie Modułu Ofertowania, poza tym na bieżąco śledzimy zmiany w prawie i planujemy odpowiednio szybką reakcję.

Jednolity Plik Kontrolny, nowe stawki CIT oraz tzw. "superpodatek" w miejsce PIT, to tylko część zmian, które już są wprowadzone lub zapowiadane. Zamiast czekać do ostatniej chwili, warto samemu zdecydować kiedy jest dogodny termin do prowadzenia prac technicznych w firmie.

Odnowienie aktualizacji oraz wsparcia technicznego, upoważnia do korzystania z BEZPŁATNYCH wersji i nowych wydań aż do końca września 2017 roku.Dzięki temu można zyskać nawet 2500 nowych funkcji i modyfikacji oraz zabezpieczyć firmę przed licznymi zmianami w przepisach, które spodziewane są w przyszłym roku.

Zapraszamy do zapoznania z listą zmian w najnowszych wersjach programów oraz z informacjami o modyfikacjach, które zostały wprowadzone w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Artykuł został dodany przez firmę

Asseco Business Solutions S.A.

Asseco Business Solutions SA jest jednym z czołowych producentów oprogramowania dla przedsiębiorstw na rynku polskim. Firma oferuje systemy ERP dla wszystkich segmentów rynku (małych, średnich, dużych).

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.