Artykuł Dodaj artykuł

Mądra księgowość

28-01-2020, 12:20

Mądra księgowość

Dziś (28 stycznia) wystartowała pierwsza edycja kampanii crossmediowej Mądra księgowość.  Kampanię przygotowało wydawnictwo Space Press, które na swoim koncie ma już działania takie jak: Smart Business lub Cyberbezpieczna Firma.

Kampania Mądra księgowość kierowana jest do biur rachunkowych oraz przedstawicieli działów księgowości. Celem organizatorów jest przekazanie czytelnikom informacji na mądrego zarządzania finansami, porad związanych z odpowiednim doborem oprogramowania oraz wskazanie technologii pozwalających usprawnić jakość działania księgowości. Chcą, za sprawą kampanii, wpłynąć na wzrost świadomości czytelników.

Za sprawą partnerów merytorycznych, kampania obfituje w wartościowe porady oraz wskazuje rozwiązania, dzięki którym praca księgowości może okazać się prostsza i bardziej efektywna. Na łamach kampanii głos zabrali m.in.: dr Artur Stefański z Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu oraz dr hab. Remigiusz Napiecek, prof. UEP z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Za sprawą Partnera Strategicznego (Komputronik Biznes), czytelnicy mają okazję dowiedzieć się o rozwiązaniach z zakresu zarządzania dokumentami oraz elektronicznego archiwizowania dokumentów. Rozwiązanie to w znaczący sposób przyspiesza oraz ułatwia pracę w dziale księgowości przedsiębiorstwa. Aby poczytać na temat MovarchDMS kliknij TUTAJ.

Wejdź na www.spacepress.pl i dowiedz się więcej!

Podobne artykuły