Artykuł Dodaj artykuł

Zwrot podatku z Niemiec. Złóż swój wniosek z pomocą doradcy podatkowego z Holandia.org

Rozliczenie podatku z Niemiec jest obowiązkowe dla pracownika, który przebywał w tym kraju dłużej niż 6 miesięcy.

Zwrot podatku z Niemiec

Rozliczenie podatku z Niemiec jest obowiązkowe dla pracownika, który przebywał w tym kraju dłużej niż 6 miesięcy. Nazywany jest on według prawa rezydentem podatkowym, któremu przysługują liczne ulgi podatkowe. Te mogą dodatkowo podnieść kwotę zwrotu podatku. W Niemczech czas rozliczenia się z Finanzamt przypada na dzień 31 maja. A opóźnienie lub całkowity brak dostarczenia wniosku do urzędu, wiązać się może z karami finansowymi. Średnia kwota zwrotu podatku klientów Holandia.org waha się między 900 a 100 euro. Pracowałeś legalnie u naszych zachodnich sąsiadów i chcesz bez problemu złożyć swoje zeznanie podatkowe? Skontaktuj się z liderem na rynku usług finansowych, przeznaczonym dla Polaków pracujących za granicą.

Rozliczenie podatku z Niemiec w kilku prostych krokach. Dowiedz się, jak to zrobić

Stanie w kolejkach do urzędu skarbowego powoli staje się przeszłością. Teraz królują systemy informatyczne, które pomagają nam znacząco skrócić drogę rozliczenia się z podatku dochodowego. Nie inaczej jest w przypadku pracy za granicą. Biuro podatkowe Holandia.org korzysta z innowacyjnej platformy, dzięki której następuje pełna wymiana danych, a co za tym idzie, szybsze rozpatrzenie zeznania podatkowego przez urzędnika. Podatnicy średnio otrzymują swój zwrot podatku w przedziale od 3 do 6 miesięcy od daty dostarczenia dokumentów.

Jak skorzystać z pomocy doradców podatkowych? Na stronie internetowej znajdują się wszystkie niezbędne wnioski do wypełnienia. Wystarczy je wypełnić i wysłać przez Internet lub pocztą tradycyjną. Rozlicz swój podatek jeszcze dziś!

Dlaczego lepiej skorzystać z biura rachunkowego rozliczeń zagranicznych?

Niejednokrotnie bywa tak, że podatnicy wypełniając sami zeznanie podatkowe popełniają błędy, przez które nie jest możliwe prawidłowe rozliczenie przez urząd skarbowy. W takim przypadku urzędnicy proszą po raz kolejny o poprawnie zawarcie danych czy ulg podatkowych w swoim wniosku. Za sprawą współpracy z doradcą podatkowym unikamy niepotrzebnego stresu i wydłużonego czasu oczekiwania na zwrot podatku. Korzyści z tego tytułu jest więcej. Doradca podatkowy jest na bieżąco z aktualnymi przepisami prawa, o których my mogliśmy nie mieć pojęcia. To szansa na uzyskanie większej kwoty zwrotu np. za sprawą dodatkowej ulgi na dzieci, wynajem mieszkania czy…koszty przeprowadzki.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o rozliczeniu podatku z Niemiec. Skorzystaj z usług profesjonalnego biura podatkowego, które pomaga Polakom odzyskać należne pieniądze od ponad 15 lat!

Artykuł sponsorowany

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.