Artykuł Dodaj artykuł

Produkcja w LIFT SERVICE S.A. udźwignięta przez Comarch CDN XL

Lubelski LIFT SERVICE S.A., jeden z największych producentów urządzeń dźwigowych w Polsce, efektywnie wykorzystuje mechanizmy dostępne w systemie Comarch CDN XL.

Logo Comarch

Lubelski LIFT SERVICE S.A., jeden z największych producentów urządzeń dźwigowych w Polsce, efektywnie wykorzystuje mechanizmy dostępne w systemie Comarch CDN XL.

W ramach szeregu inwestycji zwiększających konkurencyjność LIFT SERVICE S.A., spółka podjęła decyzję o wdrożeniu zintegrowanego systemu informatycznego klasy ERP, wspomagającego jej działalność. Po analizie dostępnych na rynku produktów, zdecydowano się na wdrożenie systemu Comarch CDN XL.

Jako firma, której podstawą działalności jest produkcja, potrzebowaliśmy systemu, który pozwoliłbym na skuteczne zarządzanie zasobami oraz planowanie, a także usprawniłby obieg informacji. Szukaliśmy narzędzi do poprawy zarządzania materiałami, parkiem maszynowym i czasem pracy naszych pracowników. Ze względu na specyfikę i częste zmiany w toku produkcji wymagaliśmy, aby system efektywnie planował i pozwalał na bieżące modyfikacje w planownaiu czynności produkcyjnych. Obecnie wszystkie kluczowe dla naszego sukcesu rynkowego procesy wspierane są przez system Comarch CDN XL. Daje nam to duży komfort pracy i możliwość koncentrowania się na zarządzaniu firmą – mówi Diego Pastori, członek Zarządu LIFT SERVICE S.A.

Ponieważ wdrożenie prowadzone było równolegle z pracą na poprzednio stosowanych systemach informatycznych, proces implementacji Comarch CDN XL wymagał zarówno zmian organizacyjnych w spółce, jak i istotnych modyfikacji w oprogramowaniu.

Dziś, dzięki systemowi  Comarch CDN XL, wydajniej wykorzystujemy nasze zasoby i szybciej reagujemy na pojawiające się potrzeby. Comarch CDN XL wspomaga nas w dalszym rozwoju i usprawnianiu oferowanych przez naszą firmę produktów – dodaje Piotr Olejarski, kierownik Działu Logistyki w LIFT SERVICE S.A.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły