Oferta pracy

WYCHOWAWCA DS. PRACY Z RODZINĄ

Elbląg, warmińsko-mazurskie, Polska Dodano: 2022-05-24 | ID oferty: 1380109

Numer oferty: StPr/22/1062


Obowiązki:

Świadczenie pracy wychowankom, sprawowanie indywidualnej opieki pedagogicznej nad wychowankami, organizacja, prowadzenie lub pomoc i współudział w prowadzeniu zajęć wychowawczych, współpraca z rodziną dziecka, współpraca z instytucjami, urzędami, organizacjami i placówkami zaangażowanymi w pracę z rodziną, współpraca z asystentami rodzin wychowanków placówki, bieżące prowadzenie dokumentacji dot. współpracy z rodziną dziecka oraz dokumentacji dot. pobytu dziecka w placówce.
Dwie zmiany, godziny pracy do ustalenia.Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • Wymagane wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, socjologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub na innym kierunku którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo- wychowawczą lub na dowolnym kierunku, uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie, resocjalizacji lub kursem kwalifikowanym z zakresu pedagogiki opiekuńczo- wychowawczej.Mile widziane posiadane kwalifikacje na pracownika socjalnego zgodnie z art. 116 ust.1.pkt 1 i pkt 2 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. poz. 1507, z pózn. zm). Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi w placówkach opiekuńczo- wychowawczych, wrażliwość, cierpliwość, umiejętność pracy w grupie wychowanków, dobra organizacja pracy, umiejętności prowadzenia rzetelnej dokumentacji, umiejętność współpracy z instytucjami, rodzinami i dzieckiem.


Miejsce pracy: Bolesława Chrobrego 4, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.domdziecka.elblag.com.pl


Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Kontakt w sprawie rekrutacji:

Jeżeli jesteś zainteresowana(y) ofertą pracy skontaktuj się z nami na poniższe dane. Przesyłając do nas swoje CV prosimy zawrzeć klauzule o zgodzie na przetwarzanie danych w celu rekrutacji.

Centralna Baza Ofert Pracy
Źródło oferty

Skontaktuj się z firmą:

Centralna Baza Ofert Pracy

Elbląg warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe: