Oferta pracy

SPECJALISTA DS. PLANOWANIA FINANSOWEGO

Kielce, świętokrzyskie, Polska Dodano: 2023-01-28 | ID oferty: 1689428

Numer oferty: StPr/22/3354


Obowiązki:

Udział w sporządzaniu budżetów, prognoz i rozliczeń finansowych zakładu produkcyjnego. Bieżąca analiza wykonania budżetu. Przygotowywanie okresowych analiz i raportów finansowych. Kalkulacja kosztów produkcji. Wspieranie produkcji i zespołu planowania.Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: (controling, rachunkowość, finanse)

Pozostałe wymagania:

  • Do Twoich obowiązków należeć będzie: Udział w sporządzaniu budżetów, prognoz i rozliczeń finansowych zakładu produkcyjnego. Bieżąca analiza wykonania budżetu. Przygotowywanie okresowych analiz i raportów finansowych. Kalkulacja kosztów produkcji. Wspieranie produkcji i zespołu planowania. Wymagania: Masz wykształcenie wyższe ekonomiczne (controling, rachunkowość, finanse). Biegle posługujesz się pakietem MS Office (zwłaszcza Excel). Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym. Posiadasz doświadczenie zawodowe w zakresie controllingu lub finansów przedsiębiorstw. Masz umiejętność analitycznego myślenia i dobrej organizacji pracy.Jeśli chcesz do nas dołączyć: Prześlij swoje CV, umieszczając numer ref. w tytule, na adres: sinczak-e@nsk.com. Nie przegap terminu nadsyłania aplikacji: 25.12.2022. Odwiedź naszą stronę: (www.nskeurope.pl). Kliknij, aby dowiedzieć się więcej, na temat zaktualizowanej Polityki prywatności dla kandydatów do pracy w NSK Europe http://www.nskeurope.pl/odpowiedzialnosc-2221.htm#tab4444


Miejsce pracy: Jagiellońska 109, 25-734 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy


Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Kontakt w sprawie rekrutacji:

Jeżeli jesteś zainteresowana(y) ofertą pracy skontaktuj się z nami na poniższe dane. Przesyłając do nas swoje CV prosimy zawrzeć klauzule o zgodzie na przetwarzanie danych w celu rekrutacji.

Centralna Baza Ofert Pracy
Źródło oferty

Skontaktuj się z firmą:

Centralna Baza Ofert Pracy

Kielce świętokrzyskie

Dane kontaktowe:

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.