Koszyk: BRAK

Artykuł Dodaj artykuł

Księgowość online - to się opłaca!

W czasach coraz bardziej zaawansowanej biurokracji, regularnie zmieniających się przepisów i nieustannego wprowadzania w życie nowych obostrzeń z dziedziny prawa podatkowego, profesjonalna i doświadczona księgowa jest podstawą funkcjonowania każdej firmy.

W czasach coraz bardziej zaawansowanej biurokracji, regularnie zmieniających się przepisów i nieustannego wprowadzania w życie nowych obostrzeń z dziedziny prawa podatkowego, profesjonalna i doświadczona księgowa jest podstawą funkcjonowania każdej firmy. Zdaje sobie z tego sprawę każdy przedsiębiorca. Wielu z nich przerażają koszty utrzymywania własne komórki rachunkowo-księgowej w swojej firmie, dlatego decydują się oni na powierzenie swojej księgowości zewnętrznym biurom rachunkowym lub wybierają księgowość online. Szczególnie to ostatnie rozwiązanie ma wiele zalet – dowiedz się jakie!

Księgowość online - to się opłaca!

Ułatwienie w prowadzeniu księgowości

Prowadzenie księgowości firmy przez internet to coraz popularniejsza forma obsługi finansowej przedsiębiorstwa, wybierana zarówno przez małe, średnie, jak i duże działalności gospodarcze. Dzięki specjalnym systemom dostępnym w internecie księgowość w firmie może być prowadzona bez konieczności instalacji drogich programów rachunkowych na firmowych komputerach. Na starcie przedsiębiorca otrzymuje zatem pierwszą dużą oszczędność – licencja na oprogramowanie księgowe zwykle kosztuje ok. kilku tysięcy złotych rocznie.

Księgowość uproszczona oraz pełna, VAT, ryczałt, KPiR

Co ciekawe, księgowość online to opcja dedykowana zarówno wszystkim tym, których z uwagi na skalę prowadzonej działalności obowiązuje księgowość uproszczona, jak i dużym firmom lub jednostkom samorządy terytorialnego, przed którymi prawo stawia obowiązek prowadzenia pełnej księgowości.

Prowadzenie księgowości firmy przez internet

Internetowa księgowość w firmie zapewnia komfort i wygodę, a także coś, co znacznie ułatwia pracę w środowisku online – stały dostęp do pomocy technicznej i wsparcie konsultantów. Szybka pomoc i merytoryczna rozmowa pozwalają szybko i sprawnie wyjaśnić wszelkie zawiłości i nieporozumienia, a uproszczony interfejs aplikacji internetowych, takich jak np. program do książki przychodów (kpir), gwarantuje szybką i prostą obsługę, nawet w przypadku osób, które do tej pory nie miały do czynienia z księgowością online.

Internetowy system rachunkowy to nie tylko wygodne i nowoczesne prowadzenie księgowości – to również gwarancja bezpieczeństwa danych oraz poufności i ochrony informacji przekazywanych do systemu. W czasach kiedy to właśnie informacje i dane osobowe stanowią największy kapitał wielu firm, troska o właściwe zabezpieczenie danych jest priorytetem twórców aplikacji biznesowych, dlatego wybierając księgowość online, nie musisz martwić się, że dostęp do twoich danych uzyska nieuprawniona osoba.

Podobne artykuły